Wstęp
Wskazaniaprzeciwbólowy,przeciwgorączkowy,przeciwzapalny
Składniki1 kapsułka zawiera: Substancję czynną: ibuprofen 200 mg. Substancje pomocnicze: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50 %, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa (E 104), błękit patentowy (E 131)
StosowaniePodanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
PrzechowywaniePrzechowywać w temperaturze poniżej 25 ℃. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem.
Nie stosować po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu.
PrzeciwwskazaniaLek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
ProducentPPF HASCO-LEK S.A.
OpisIbum Sprint 200 mg Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy przeciwzapalny 30 sztuk
To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i tylko wtedy, gdy jest to konieczne. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.